چهارشنبه 28, 09, 1397
محل قرارگیری: اخبار

پورتال ها


http://http://edu.jdhor.ac.ir/site

خبرگزاری ها

اوقات شرعی

جزئیات خبر

تاریخ ایجاد: دوشنبه 05 بهمن 1396 تعداد بازدید: 240 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admin3
طی حکمی از سوی رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی هرمزگان؛ مرتضی نعمت الهی مشاور دبیر اجرایی مناظرات کشوری علمی کاربردی شد

 

طی حکمی از سوی رییس رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به عنوان مشاور دبیر اجرایی مناظرات در اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی کشوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان هرمزگان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان؛ موسی جاودان رییس علمی کاربردی استان هرمزگان طی حکمی مرتضی نعمت الهی مشاور دبیر اجرایی مناظرات در اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی کشوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان هرمزگان منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است؛

جناب آقای مرتضی نعمت الهی

سلام علیکم؛

با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی و مراتب تعهد و تخصص شما، به موجب این حکم به عنوان(مشاور دبیر اجرایی مناظرات در اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی کشوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان هرمزگان) منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با بکارگیری از استعدادها و توانایی ذاتی خود و همکاری سازنده و مثبت با دیگر کارکنان در انجام امور محوله و تحقق  اهداف عالیه دانشگاه موفق و موید باشید.

توفیق جنابعالی را از درگاه ایزد منان خواستارم.

گفتنی است؛ مرتضی نعمت الهی هم اکنون مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان است که در کارنامه خود دبیر اجرایی پنجمین و ششمین مرحله استانی و دبیر منطقه ای ششمین دوره  مسابقات ملی مناظره دانشجویان نشان خواجه نصیر الدین طوسی و همچنین دبیر برگزیده کشور در مرحله پنجم مسابقات ملی مناظره را دارد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

تابلو اعلانات

تابلو اعلانات دانشگاه

دوره های جاری

ادارات استان